2023. szeptember 01. - Tanévnyitó ünnepség

Szeptember 1-jén, pénteken, elkezdtük a 2023/2024. tanévet. Az ünnepélyt Tálos Eszter intézményvezető-helyettes vezényelte le. 7 kis elsőssel fogott kezet az iskola zászlaja előtt. Az osztályfőnök, Ács Tímea tanítónő, apró ajándékokkal, kitűzőkkel és meleg szeretettel várta leendő tanítványait. Kollár Mirella és Pap Szonja kedves verset szavalt. Az ünnepség után az osztályfőnökök a tantermekben ismertették a Házirendet, órarendet és a balesetvédelmi-, tűzvédelmi előírásokat.

2023. október 06. - Megemlékezés iskolánk névadójáról, Gróf Bethlen Istvánról

Ezen a napon az 5. osztály osztályfőnöke, Szücs Noémi tanárnő segítségével az osztály 2 tanulója, Kiss Viktória és Orsós Gréta, Gróf Bethlen István életéből idézett fel eseményeket az iskola tanulóinak. Az interaktív panelen névadónk munkásságát kísértük végig.

2023. október 18. - Pályaválasztási kiállítás

Az iskola 8. osztálya Vass Lajos osztályfőnökkel Kaposvárott a Kaposvár Arénában megszervezett pályaválasztási kiállításra látogatott, ahol a továbbtanulni készülő nebulók különféle szakmákkal ismerkedhettek meg.

2023. október 20. - Megemlékezés a nemzeti ünnepről

Az iskola 7. osztályos tanulói megemlékeztek az 1956. október 23-i eseményekről. Felkészítő tanáruk: Vass Lajos Vilmos.